KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14456197
nr 1445 6197
Göran karlsson, monogramsignerad. Olja på pannå, 81x56cm, yttermått inklusive ram: 85x59cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 januari 2022
kl 19:46:58
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr